| Product Name | Agarose Hydroxyl Magbeads For Immunodiagnosis |
|---|---|
| Bead Diameter | 30-150 μm |
| Concentration | 50% (v/v) |
| Magnetic Core | Fe3O4 |
| Package | 10mL/100mL/1000mL |
| Product Name | Agarose DEAE Magbeads |
|---|---|
| Bead Size | 30~150 μm |
| Concentration | 10% (v/v) |
| Shelf Life | 2 Years |
| Usage | Medical Research |
| Sample Cost | Free |
|---|---|
| Warranty | 1 Years |
| Usage | Protein Purification |
| Package | 5 Rxns/ 100 Rxns1000 Rxns |
| Packaging Details | Case: 50cm x 40cm x 35cm |
| Sample Cost | Free |
|---|---|
| Warranty | 2 Years |
| Usage | Protein Purification |
| Package | 5 ML/100 ML/1000mL |
| Packaging Details | Case: 50cm x 40cm x 35cm |
| Sample Cost | Free |
|---|---|
| Warranty | 2 Years |
| Usage | Protein Purification |
| Package | 5 ML/100 ML/1000mL |
| Packaging Details | Case: 50cm x 40cm x 35cm |
| Product Name | Agarose NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Bead Diameter | 30-150 μm |
| Concentration | 20% (v/v) |
| Magnetic Core | Fe3O4 |
| Package | 1mL/5mL/50mL/1000mL |
| Product Name | Agarose NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Bead Diameter | 30-150 μm |
| Concentration | 20% (v/v) |
| Ligand Content | ~50 μM/mL Gel |
| Binding Ability | 20~30 Mg Rabbit IgG/mL Beads |
| Product Name | Agarose NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Bead Diameter | 10-30 μm |
| Concentration | 20% (v/v) |
| Magnetic Core | Fe3O4 |
| Package | 1mL/5mL/50mL/1000mL |
| Product Name | Agarose NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Bead Diameter | 30-150 μm |
| Concentration | 20% (v/v) |
| Magnetic Core | Fe3O4 |
| Package | 1mL/5mL/50mL/1000mL |
| Product Name | Agarose NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Bead Diameter | 10-30 μm |
| Concentration | 20% (v/v) |
| Magnetic Core | Fe3O4 |
| Package | 1mL/5mL/50mL/1000mL |