| Sample Cost | Free |
|---|---|
| Warranty | 2 Years |
| Usage | Protein Purification |
| Package | 5 ML/100 ML/1000mL |
| Packaging Details | Case: 50cm x 40cm x 35cm |
| Usage | Laboratory Use |
|---|---|
| Certification | CE, FDA |
| Warranty | 2 Years |
| Package | 1 ML / 5 ML |
| Packaging Details | Case: 50cm x 40cm x 35cm |
| Warranty | 2 Years |
|---|---|
| Usage | Laboratory Use |
| Certification | CE, ISO |
| Package | 1 ML / 5 ML |
| Packaging Details | Case: 50cm x 40cm x 35cm |
| Sample Cost | Free |
|---|---|
| Warranty | 1 Years |
| Usage | Protein Purification |
| Package | 5 ML/50 ML/250mL |
| Packaging Details | Case: 50cm x 40cm x 35cm |