| Sample Cost | Free |
|---|---|
| Warranty | 1 Years |
| Usage | Protein Purification |
| Package | 5 ML/100 ML/1000mL |
| Packaging Details | Case: 50cm x 40cm x 35cm |
| Product Name | Agarose Heparin Magbeads |
|---|---|
| Bead Size | 30~150 μm |
| Concentration | 10% (v/v) |
| Shelf Life | 2 Years |
| Usage | Medical Research |
| Product Name | Agarose Heparin Magbeads |
|---|---|
| Bead Size | 30~150 μm |
| Concentration | 10% (v/v) |
| Shelf Life | 2 Years |
| Usage | Medical Research |
| Sample Cost | Free |
|---|---|
| Warranty | 2 Years |
| Usage | Protein Purification |
| Package | 5 ML/100 ML/1000mL |
| Packaging Details | Case: 50cm x 40cm x 35cm |
| Product Name | Magrose Protein A Magbeads |
|---|---|
| Application | Protein Purification |
| Shelf Life | 2 Years |
| Usage | Medical Research |
| Storage | 2~8℃ Sealed Storage |
| Product Name | Magrose Protein G Magbeads |
|---|---|
| Application | Protein Purification |
| Shelf Life | 2 Years |
| Usage | Medical Research |
| Storage | 2~8℃ Sealed Storage |
| Sample Cost | Free |
|---|---|
| Warranty | 2 Years |
| Usage | Protein Purification |
| Package | 5 ML/100 ML/1000mL |
| Bead Size | 30μm~150μm |
| Sample Cost | Free |
|---|---|
| Warranty | 1 Years |
| Usage | Protein Purification |
| Package | 1 ML/5 ML/25mL |
| Packaging Details | Case: 50cm x 40cm x 35cm |
| Sample Cost | Free |
|---|---|
| Certification | CE, FDA |
| Usage | Extraction Cuirlating DNA From Serum And Plasma |
| OEM | Support |
| Warranty | 2 Years |
| Product Name | Protein A Antibody Purification Kit |
|---|---|
| Application | Protein Purification |
| Shelf Life | 2 Years |
| Usage | Medical Research |
| Storage | 2~8℃ Sealed Storage |