| Product Name | Magrose Protein A Magbeads |
|---|---|
| Application | IP, Co-IP Protein Purification |
| Storage | 2-8°C,1 Year |
| Coupled Antibody | Anti-HA Mouse Monoclonal Antibody |
| Isotype | IgG 1 |
| Product Name | GSH Protein Purification Magbeads |
|---|---|
| Bead Size | 30~150 μm |
| Concentration | 10% (v/v) |
| Shelf Life | 2 Years |
| Usage | Medical Research |
| Product Name | Agarose Strep-tag Ⅱ Magbeads |
|---|---|
| Bead Size | 30~150 μm |
| Concentration | 10% (v/v) |
| Shelf Life | 2 Years |
| Usage | Medical Research |
| Sample Cost | Free |
|---|---|
| Warranty | 1 Years |
| Usage | Protein Purification |
| Package | 1 ML/5 ML/25mL |
| Packaging Details | Case: 50cm x 40cm x 35cm |
| Product Name | Protein A Antibody Purification Kit |
|---|---|
| Application | Protein Purification |
| Shelf Life | 2 Years |
| Usage | Medical Research |
| Storage | 2~8℃ Sealed Storage |
| Product Name | Magrose Protein A Magbeads |
|---|---|
| Application | IP, Co-IP Protein Purification |
| Storage | 2-8°C,1 Year |
| Coupled Antibody | Anti-HA Mouse Monoclonal Antibody |
| Isotype | IgG 1 |
| Product Name | Magrose Protein A Magbeads |
|---|---|
| Application | IP, Co-IP Protein Purification |
| Storage | 2-8°C,1 Year |
| Coupled Antibody | Anti-HA Mouse Monoclonal Antibody |
| Isotype | IgG 1 |
| Product Name | IDA-Cobalt Magbeads |
|---|---|
| Bead Size | 30~150 μm |
| Concentration | 10% (v/v) |
| Chelating Metal Ion | Co2+ |
| Metal Ion Density | 30~50 μmol/mL Beads |
| Product Name | IDA-Nickel Magbeads |
|---|---|
| Bead Size | 30~150 μm |
| Concentration | 10% (v/v) |
| Chelating Metal Ion | Ni2+ |
| Metal Ion Density | 30~50 μmol/mL Beads |
| Product Name | IDA-Nickel Magbeads |
|---|---|
| Bead Size | 30~150 μm |
| Concentration | 10% (v/v) |
| Chelating Metal Ion | Ni2+ |
| Metal Ion Density | 30~50 μmol/mL Beads |